15 Dec

جوانسازی صورت با تزریق بوتاکس

جوانسازی صورت با تزریق بوتاکس

بوتاکس از سمی به نام بوتولونیوم است که کارکرد وعملکرد آن به نحوه ای است که با فلج کردن عضلات صورت منجر به از بین بردن چین و چروک در صورت می شود که در نهایت موجب جوانسازی صورت می شود .

دکتر گلی متخصص گوش و حلق و بینی و جراح پلاستیک در تهران شما عزیزان می توانید جهت هر گونه مشاوره با شماره های زیر تماس بگیرید .

02833222034-09120424210

02188194025-09120424210

در چه قسمت هایی تزریق بوتاکس انجام می شود ؟

بیشتر تزریقات بوتاکس در قسمت فوقانی یا همان پیشانی انجام می شود که شامل خط اخم ، کناره چشم ها ، خطوط ناحیه پیشانی ، خطوط زیر چشم است .

تزریق بوتاکس

تزریق بوتاکس

ماندگاری تزریق بوتاکس چگونه است ؟

ماندگاری تزریق بوتاکس حدود 6 ماه است که در بعضی افراد این ماندگاری بیشتر و در برخی دیگر کمتر است .

جوانسازی صورت با تزریق بوتاکس چه مقدار می تواند تاثیر گذار باشد ؟

همان طور که می دانید امروزه برای جوانسازی صورت از روش های مختلفی چون تزریق ژل ، تزریق چربی و … استفاده می شود .برای مثال فردی که دارای خطوط در ناحیه پیشانی است تزریق فیلر یا چربی همانند تزریق بوتاکس در قسمت پیشانی مفید نخواهند بود و یا فردی که تمایل دارد لب های حجیمی داشته باشد بهترین گزینه تزریق ژل است .به همین دلیل تزریق بوتاکس می تواند در جوانسازی صورت نقش بسزایی داشته باشد .

تزریق بوتاکس در چه سنی مناسب است ؟

محدودیت سنی برای تزریق بوتاکس وجود ندارد و افراد می توانند بعد از سن بلوغ تزریق بوتاکس را انجام دهند توصیه ما به شما عزیزان این است که همیشه پیشگیری بهتر از درمان بوده اگر جزء آن دسته از افرادی هستید که مقدار کمی خطوط در ناحیه پیشانی در سن جوانی دارید بهتر است با تزریق بوتاکس مانع از عمیق شدن این خطوط در ناحیه صورت شوید.

آیا تزریق بوتاکس را می توان در دوران بارداری تزریق کرد ؟

بهتر است تزریق بوتاکس در بارداری انجام نشود .نکته ی مهم در تزریق بوتاکس این است که بوتاکس امکان دارد با برخی از داروها تداخل داشته باشد بهتر است قبل از تزریق بوتاکس در صورت مصرف دارو با پزشک خود در میان بگذارید.

برخی از خدمات دکتر محمد گلی جراحی زیبایی بینی

جراحی بینی گوشتی

جراحی بینی استخوانی

تزریق بوتاکس

جراحی بینی

منتظر نظرات و انتقادات شما عزیزان هستیم .

درباره نویسنده

پاسخ