جراحی بینی گوشتی

نازک کردن پوست بینی های گوشتی

عمل بینی های گوشتی

خصوصیت بینی های گوشتی , پوست ضخیم به همراه غضروف های ضعیف می باشد. به این خاطر اینگونه بینی ها دارای نوک پهن و افتاده می باشند.تکنیک های جراحی بینی شامل برداشتن قسمت های اضافه غضروف و استخوان و سپس ترمیم و تقویت قسمت های باقی مانده می باشد وبه نحوی که بینی شکل ایده آل خود را بدست آورد.

اما از جایی که بینی های گوشتی ,پوستی ضخیم بخصوص در ناحیه ی نوک ببنی دارند.,ظرافت و زیبایی که جراح بینی برای بیمار طراحی کرده است قابل رویت نیست به این خاطر جراح زیبایی بینی در بینی گوشتی از تکنیک های مختلف استفاده می کند.Glue the nose after surgery

نازک کردن پوست بینی های گوشتی

اقدام اول آن است که باید از ضخامت پوست کاسته شود.نکته ی حائز اهمیت این است که پوست از لایه های مختلف تشکیل یافته است,کاهش ضخامت احتمال آسیب به پوست را در بر خواهد داشت وتنها می توان چربی زیر پوست در ناحیه ی نوک بینی را برداشت.

nose surgery 26

همچنین چون اینگونه بینی ها دارای غضروف ضعیف می باشند برداشتن و یا ضعیف کردن غضروف ها در این افراد نباید انجام داد زیرا به علت سنگین بودن پوست این افراد باعث افتادگی نوک بینی می شود,به این دلایل, اقدام دوم آنست که بینی های گوشتی را باید تقویت کرد که این کار توسط استفاده از غضروف های بینی خود فرد می باشد.این کار باعث تقویت نوک بینی شده و همچنین کشیده شدن پوست ناحیه ی نوک بینی می شود و نوک بین بهتر قابل رویت خواهد بود.

nose surgery Dr goli
nose surgery

با این وجود علی رغم تکنیک های یاد شده نتیجه جراحی بینی های گوشتی نسبت به قبل بهتر شده است اما همانند بینی ، پوست نازک تر نخواهد شد. 

مطالب مرتبط
جراحی بینی گوشتی | جراح بینی | جراحی زیبایی بینی
عمل جراحی بینی گوشتی اصطلاح جراحی بینی گوشتی که در بین مردم رایج شده است به معنای بینی برگشت پذیر بعد از عمل بینی است و بینی هایی است که با ...
بیشتر بخوانید
جراحی بینی گوشتی | جراح بینی | جراحی

2 دیدگاه

 • م . علیپور

  من بینی با پوست ضخیم دارم . واقعا از شکل ظاهریم خسته شدم .تو رو خدا کمکم کنین دکتر.تو تلگرام عکسام و فرستادم براتون اما جواب درست و حسابی ازتون نشنیدم . خواهش میکنم کمکم کنین .اعتماد به نفسم رسیده به صفر کلوین ….

  • دکتر گلی

   بینی های با پوست ضخیم را نمیتوان کوچک کرد و تنها میتوان آنها را شکل داد البته بعد از عمل بینی میتوانید برای کاهش ضخامت پوست خود اقدام کنید.
   لطفا جهت کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره با مطب تماس حاصل فرمایید.

 • ارسال دیدگاه