24 جولای

لیفت ابرو

لیفت ابرو

لیفت ابرو : یکی از روش های بالا بردن ابرو ، لیفت پیشانی است که به وسیله آندوسکوپ انجام می شود و لازم است برش های کوچکی بر روی سر ایجاد گردد.

بعضی از افراد وقتی خود را در آینه می بینند احساس می کنند که افتادگی پلک دارند و سریعاً تصمیم می گیرند که جراحی زیبایی پلک انجام دهند. برای اینکه یک پزشک بخواهد برای عمل تصمیم بگیرد باید این نکته را در نظر داشته باشد که آیا ابرو در وضعیت طبیعی قرار گرفته است یا خیر؟

در صورتی که ابرو در وضعیت مناسبی قرار نگرفته و فرد دارای افتادگی ابرو باشد، نیاز است به جای عمل بلفاروپلاستی ، عمل افتادگی ابرو انجام شود.

لیفت ابرو

روش های لیفت ابرو

افتادگی ابرو به روش های مختلفی انجام می شود:

می توانیم با لیفت پیشانی به وسیله ی آندوسکوپی و یا روش باز انجام دهیم. در روش باز دو وضعیت مختلف می توانیم داشته باشیم که به صورت زیر است:

  • برش از جلوی سر است و پوست اضافه از پیشانی برداشته می شود و مناسب افرادی است که پیشانی بلندی داشته یا در قسمت جلوی سر ریزش مو دارند. ما می توانیم در قسمتی که مو ریزش کرده پوست اضافه رو برداریم و پوست بالا رو جلو بکشیم. در مواردی که فاصله ی ابرو تا محل ریزش مو کم باشد، یعنی کمتر از 6 سانتی متر باشد، چنین روشی مناسب نیست و بهتر است اگر قرار است روش باز انجام دهند برش از داخل سر صورت بگیرد.
  • در روش آندوسکوپی به دلیل اینکه هیچ گونه تغییری در فاصله پیشانی تا ابرو ایجاد نمی شود، ما می توانیم در هر فردی برش های کوچک ایجاد کنیم و لیفت ابرو را انجام دهیم.

لیفت پیشانی وابرو به صورت همزمان

در افرادی که افتادگی ابرو توام با پیشانی بلند باشد، می توانیم به صورت همزمان این جراحی را انجام دهیم برخی از افراد افتادگی دم ابرو دارند و تمایل دارند که دم ابروی آن ها لیفت شود. یکی از کارهایی که می توانیم برای لیفت دم ابرو انجام دهیم این است که در ناحیه گیجگاهی برش ایجاد می کنیم و در نهایت بافت را بالا تر می آوریم و پوست اضافه را خارج می کنیم.

برخی از خدمات دکتر محمد گلی

منتظر نظرات و انتقادات شما عزیزان هستیم.

درباره نویسنده

نظرات بسته شده است.