بهترین جراح بینی تهران

بینی به دلیل قرار گیری در مرکز صورت ، تاثیر بسیار زیادی در زیبایی چهره دارد و با ایجاد هرگونه تغییر در آن موجب افزایش زیبایی و برقراری تناسبات صورت می شود. به همین دلیل امروزه جراحی بینی یکی از پرطرفدار ترین عمل های زیبایی محسوب می شود و افراد مختلف با هر سن و جنسیتی علاقمند به انجام این جراحی هستند. اما بهترین جراح بینی تهران چه کسی است؟

 

بهترین جراح بینی تهران

 

امروزه تعدد جراحان بینی رو به افزایش است و به همین دلیل انتخاب جراح بینی خوب و با تجربه نیازمند دقت بیشتری می باشد. توجه داشته باشید که انجام جراحی زیبایی بینی ، همیشه ضرورت ندارد و به همین دلیل فرد می تواند بدون عجله و با دقت بیشتر به جستجوی جراح بینی خوب و با تجربه بپردازد. در ادامه قصد داریم شما را از ویژگی های بهترین جراح بینی آگاه سازیم تا به راحتی قادر به این انتخاب باشید.

ویژگی های بهترین جراح بینی تهران

 • یک جراح بینی خوب و با تجربه از تحصیلات عالی رتبه برخوردار است و پس از طی نمودن دوران پزشکی عمومی در زمینه گوش و حلق و بینی تخحصص خود را کسب کرده.
 • جراح بینی خوب منافع مالی خود را در درجات آخر قرار داده و سلامت و رضایت بیمار را در اولویت کار خود قرار می دهد.
 • برخی از پزشکان به زیبایی بینی اهمیت بسیاری می دهند اما تنفس افراد را در نظر نمی گیرند. تفاوت یک جراح بینی خوب و کم تجربه در این است که علاوه بر ظاهر بینی ، برای تنفس فرد نیز اهمیت بسیاری قائل است.
 • جراح بینی خوب قادر به انجام انواع جراحی بینی می باشد و برای همه افراد با هر نوع بینی گوشتی یا استخوانی ، نتایج مطلوبی به ارمغان می آورد.
 • جراح بینی خوب با صبرو شکیبایی به تمام سوالات بیمار پاسخ داده و نگرانی های فرد را رفع می کند. زمانی که جراح قادر به جلب اعتماد بیمار باشد، فرد با آرامش خاطر بیشتری اقدام به جراحی بینی می نماید.
 • بهترین جراح بینی موظف است بیمار را از اقداماتی که لازم است قبل و بعد از عمل بینی رعایت کند، آگاه می سازد.
 • بهترین جراح بینی با خلاقیت و علم به زیبایی شناسی بهترین نتیجه را به ارمغان می آورد و قبل از جراحی و در جلسه مشاوره دیدگاه کلی و احتمالی از نتیجه جراحی بینی را در اختیار بیمار می گذارد.
 • در شرایطی که بیمار انتظارات غیر منطقی همچون بیش از حد سر بالا یا کوچک شدن بینی را دارد، نسبت به متقاعد کردن وی اقدام می نماید.
 • توصیه می شود علاوه بر بررسی ویژگی های جراح به بررسی امکانات کلینیک یا بیمارستانی که قرار است در آنجا تحت جراحی قرار بگیرید نیز بپردازید.
رضایت مراجعه کننده عزیز از نتیجه فوق العاده جراحی بینی توسط دکتر محمد گلی

بهترین جراح بینی تهران

چگونه می توان دکتر خوب برای عمل بینی انتخاب کرد ؟

انتخاب بهترین جراح بینی تهران 4 راه کار دارد که فرد با توجه به نظر و عقیده شخصی خود می تواند هر یک از مسیرهایی که در زیر شرح داده شده است را انتخاب کند :

 1. می توان با در نظر گرفتن دیدگاه های اطرافیان یک پزشک را انتخاب کنید. اعتماد کردن به حرف های اطرافیان از بهترین روش های برگزیدن یک دکتر است. زیرا می توانید به عینه مشاهده نمونه عمل های جراح بینی تهران را مشاهده کنید. حتی اگر آن فرد یکی از نزدیکان باشد به راحتی می توان به گفته ها اعتماد کنید و در نهایت به راحتی بهترین جراح بینی تهران را انتخاب کنید.
 2. یکی دیگر از مسیرهای انتخاب جراح بینی خوب این است که به نسبت شهری که در آن زندگی می کنید لیستی از دکترهای خوب برای رینوپلاستی را تهیه کنید. سپس با توجه به آن به کلینیک های آنان مراجعه کرده و بعد با مراجعه کننده های که قبلا جراحی بینی را توسط آن دکتر انجام داده اند مواجه شوید و دیدگاه های مثبت و منفی آنان را بشنوید. سپس بر اساس شنیده های خود می توانید بهترین جراح بینی تهران را انتخاب کنید.
 3. در صورتی که مایل به صرف کردن وقت و هزینه نیستید در جهت انتخاب جراح خوب بینی می توانید با استفاده از صفحات مجازی پزشک به تماشای نمونه کارهای انجام داده شده بنشینید و بر پایه آن ها انتخاب خود را انجام دهید.سوشال مدیا یا همان رسانه های اجتماعی دکتر در واقع همان صفحات اینستاگرام ، سایت رسمی بهترین جراح بینی تهران می توان پیگیری کرد و بر اساس داده هایی که در آن ها واقع هستند فرد روند انتخاب را تکمیل کند.
 4. بهترین و آخرین روش انتخاب بهترین جراح بینی تهران ، شرکت در اولین جلسه که به جلسه مشاوره نیز شناخته شده است. حضور داشتن فرد در این مراجعه باعث می شود که پزشک معاینات اولیه را انجام داده و سپس توقعات عقلانی فرد را از روند جراحی بینی می شنود و بر اساس آن متوجه خواهد شد که انجام این عمل درست است یا خیر؟!

بهترین جراح بینی تهران چه عمل هایی انجام می دهد؟

وظیفه جراح بینی در تهران ، انجام تمامی عمل های درمانی و زیبایی در ناحیه بینی است. جراح حاذق بینی در تهران ، قطعا به تمامی این پروسیجر ها تسلط دارد و بهترین نتیجه را در متقاضی ایجاد می کند. اما در ادامه بخوانیم از انواع این پروسیجر ها :

 • عمل پولیپ بینی ( عمل درمانی)

اگر پولیپ بینی به اندازه ای بزرگ باشد که با دارو رفع نشود ، پزشک نیازمند اعمال جراحی است. بهترین جراح بینی تهران ، پولیپ بینی را به روش جراحی آندوسکوپی انجام می دهد. این پروسه جراحی بدون خون ریزی و برش است. به گونه ای عمل پولیپ در بینی ، پروسه سرپایی محسوب می شود.

 • جراحی سپتوپلاستی

افرادی که به دلایل مادر زادی یا سانحه دچار انحراف در تیغه سپتوم بینی شده اند ، عموما با مشکلاتی نظیر مسدودیت تنفسی و عدم قرینگی در فرم ظاهر بینی ، درگیر هستند. برای رفع سپتوم کج بینی ، عمل درمانی سپتوپلاستی یا جراحی انحراف بینی انجام می شود. این پروسه نیز ، روند درمانی دارد.

 • رینوپلاستی (جراحی زیبایی بینی)

رینوپلاستی ، همان جراحی زیبایی بینی است که با هدف زیباتر کردن فرم بینی انجام می شود. در این پروسه نکات بسیاری وجود دارد. اولین قدم در عمل زیبایی بینی انتخاب بهترین جراح بینی تهران است.

پس از آن پزشک ، تناسبات صورت را بررسی می کند و فرم بینی مناسب چهره متقاضی را پیشنهاد می دهد.

در عمل زیبایی ، ممکن است جراحی بینی طبیعی ، فانتزی یا نیمه فانتزی انجام شود.

در صورتی که شما نیز قصد انجام جراحی زیبایی بینی دارید ، پیشنهاد می دهیم ، حتما در انتخاب پزشک خود دقت داشته باشید.

 

بهترین جراح بینی- دکتر محمد گلی

چرا انتخاب بهترین جراح بینی تهران حائز اهمیت است؟

همانطور که می دانید ، امروزه جراحان بی شماری در سر تا سر نقاط ایران هستند که عمل بینی انجام می دهند. بنابراین شاید برای بعضی از افراد سوال شود با این فراوانی دکتر ، چرا باید به دنبال بهترین و سرآمدترین جراحان باشیم؟ جواب این سوال شما در حفظ سلامتی و البته خلق زیبایی شما نهفته است.

متقاضیان عمل بینی ، ابتدا تصمیم می گیرند ، بینی خود را عمل کنند ، بعد از آن پزشک خود را انتخاب می کنند و بعد از آن چه ؟ بعد از این دو اقدام ، پزشک مسئولیت پروسه زیبایی یا درمانی شما را برعهده می گیرد و عملا بیمار در بهبود ظاهر یا درمان خود هیچ نقشی ندارد. حال تصور کنید پزشک به اندازه کافی تبحر نداشته باشد ، از این رو اگر عمل زیبایی دارید ، فرم دلخواه بینی را در شما ایجاد نکند ، چه اتفاقی می افتد؟ احتمال نیازمند جراحی بینی ثانویه هستند. همچنین اگر عمل درمانی دارید ، روند درمان سختی را برای شما رقم بزند! و چه بسیار عارضه های دیگری که به دلیل انتخاب نادرست پزشک اتفاق افتاده است. بنابراین پیشنهاد می دهیم برای انجام عمل در بینی حتما به دنبال پزشک سرآمد باشید.

بهترین جراح بینی تهران

دکتر محمد گلی ، متخصص گوش ، حلق و بینی ، همچنین جراح پلاستیک بینی و صورت ، با تجربه کاری و نمونه کارهای برجسته ای که از خود نشان داده است ، در جایگاه پیشتازان این عرصه قرار دارد. پیشنهاد می دهیم برای آشنایی با کار ایشان به صفحه اینستاگرام شخصی دکتر ، مراجعه کنید.

اهداف جراحی بینی از دید بهترین جراح بینی تهران

به طور کلی می توان گفت که جراحی بینی با دو هدف درمانی و زیبایی انجام می شود. در واقع در عمل زیبایی ایرادات ظاهری بینی همچون قوز ، افتادگی نوک بینی ، بزرگی بیش از حد ، کجی بینی و غیره برطرف می شوند و طی آن میان بینی و سایر اجزای صورت تناسب ایجاد خواهد شد.

اما در جراحی درمانی بینی نیز ، مشکلات تنفسی ناشی از پولیپ ، انحراف و غیره برطرف می شوند.

به جراحی زیبایی بینی رینوپلاستی و به جراحی درمانی بینی سپتوپلاستی گفته می شود. در صورتی که این دو جراحی در یک جلسه انجام شوند و ایرادات ظاهری و عملکردی بینی به صورت همزمان اصلاح شوند ، سپتورینوپلاستی صورت می گیرد.

لازم به ذکر است ، افرادی که از بیمه تکمیلی برخوردار هستند می توانند هزینه بخش درمانی جراحی بینی خود را دریافت کنند اما بیمه برای بخش زیبایی عمل هیچ هزینه ای پرداخت نخواهد کرد.

انواع روش های جراحی بینی از دید بهترین جراح بینی تهران

جراحان بینی ، بسته به نوع سلیقه و مهارت خود ، می توانند جراحی بینی را از دو طریق انجام دهند :

 1. جراحی بینی به روش باز (Open Rhinoplasty)
 2. جراحی بینی به روش بسته(Close Rhinoplasty)

بهترین جراح بینی تهران

 

هر یک از این روش ها از مزایا و معایب خاص خود برخوردار هستند اما در صورتی که جراح مهارت بالایی داشته باشد ، در نتیجه عمل تاثیر نداشته و بینی بسیار زیبا خواهد شد. حال این دو روش چه تفاوتی با هم دارند؟

در جراحی بینی بسته کلیه برش های لازم از داخل بینی ایجاد می شوند و ظاهر بینی اصلا برش نمی خورد. درنتیجه میزان کبودی و تورم بینی نیز کمتر خواهد بود. اما در این روش دسترسی جراح به ساختمان بینی محدود تر است و به همین خاطر بیشتر برای افرادی مناسب است که بینی شان ایراد چندانی ندارد.

اما در جراحی بینی به روش باز علاوه بر داخل بینی ، پوست  میان دو سوراخ بینی که کلوملا نام دارد نیز برش خورده و پوست توسط ابزاری به خصوص از بینی جدا می شود. در نتیجه جراح به ساختمان بینی اشراف کامل داشته و می تواند نسبت به رفع کلیه ایرادات بینی اقدام نماید. این روش از دقت بسیار بالایی برخوردار است و در صورت بالا بودن مهارت جراح ، هیچ عوارضی در پی نخواهد داشت. به همین دلیل امروزه اغلب جراحان بینی ، این روش را برای انجام جراحی بینی انتخاب می کنند.

 

انواع بینی از دید بهترین جراح بینی تهران

بسته به اینکه میزان ضخامت پوست بینی به چه اندازه است ، نوع بینی ها تعیین می شود. به طور کلی دو نوع بینی داریم :

بینی استخوانی و بینی گوشتی

بینی های استخوانی پوست نازکی داشته و استخوان آن مستحکم است. این دو ویژگی مهم باعث شده که بینی استخوانی ، بهترین نوع برای رینوپلاستی باشد. در مقابل بینی های گوشتی از پوست ضخیم و غضروف ضعیفی برخوردار هستند و جراحی آن ها به دقت و مهارت بسیار بیشتری لازم دارد.

جناب دکتر محمد گلی ، جراح بینی تهران ، به منظور جلوگیری از افتادگی و برگشت پذیری بینی ، از گرافت گذاری و تقویت غضروف استفاده کرده و بهترین نتایج را برای بیماران خود به ارمغان می آورند.

 

نظرات بسته شده است.