جراح بینی خوب در تهران

جراح بینی خوب در تهران کیست ؟ این سوالی است که در بیشتر موارد فردی که به دنبال جراح بینی مناسب و خوب برای عمل بینی خود می گردد از اطرافیانی که جراحی بینی انجام داده اند می پرسد. بدین سبب قصد داریم در این مطلب وبژگی های بهترین جراح بینی را بیان کنیم.

 

در گذشته بیشتر مردم تصورشان در موارد جراحی بینی تنها جراحی زیبایی بینی است و این پروسه ارتباطی با سلامت افراد ندارد. اما امروزه می دانیم که عمل زیبایی بینی یا رینوپلاستی علاوه برزیبایی ایجاد زیبایی باید سلامت افراد را نیز حفظ کند. این تجربه ارزشمند از آسیب هایی که افراد در گذشته دیده اند نصیب ما شده است و اکنون براساس این تجربه است که افراد به دنبال جراح بینی خوب در تهران هستند که زیبایی توام با سلامتی داشته باشند.

انسان ها ذاتا به دنبال زیبایی و زیباتر شدن هستند ، در حال حاضر با پیشرفت علم پزشکی و انجام روش های متفاوت آن ها به این امکان دست پیدا کرده اند که ایرادات ظاهری خود را برطرف کنند. جراحی زیبایی بینی ، یکی از جراحی های زیبایی صورت بوده که جراح بینی در حین انجام آن با اعمال تغییرات بر روی استخوان و غضروف بینی ، سبب بهبود فرم ظاهری بینی می شود.

جراح بینی خوب در تهران به چه تغییراتی در بینی مسلط است؟

یک جراح بینی خوب در تهران همه عمل های بینی را به بهترین روش ممکن انجام می دهد. عمل هایی که در بینی انجام می شود ، شامل موارد زیر است:

 • عمل رینوپلاستی یا زیبایی

در طی این پروسه فرم بینی مطابق با استانداردها و شرایط بیمار زیباتر می شود.

 • سپتورینوپلاستی

جراحی سپتوم بینی کج و جراحی زیبایی به صورت همزمان انجام می شود. در طی فرآیند مذکور ، علاوه بر رفع مشکلات انسداد تنفسی و انحراف بینی ، عمل زیبایی بینی نیز انجام می شود.

 • پولیپ بینی

در طی این پروسه پولیپ بینی خارج شده و بیماری به طور کامل رفع می شود.

 • سپتوپلاستی

در طی این پروسه ، سپتوم کج بینی که در ظاهر انحراف دارد و  از داخلی نیز راه تنفسی را مسدود کرده است ، درمان می شود.

 جراح بینی خوب در تهران چه ویژگی هایی دارد؟

امروزه در فضای مجازی و در سطح جامعه جراحان زیادی وجود دارند ؛ اما آیا همه این جراحان از مهارت لازم جهت انجام جراحی زیبایی بینی برخوردار هستند؟ بنابراین انتخاب جراح حرفه ای چالش های زیادی دارد. اگر شما نیز جزو افرادی هستید که علاوه بر زیبایی به سلامت خود نیز اهمیت می دهید ، پیشنهاد می کنیم در ادامه این مطلب با ما همراه باشید. در ادامه ویژگی های جراح بینی خوب در تهران را یک به یک ذکر می کنیم.

 • انتخاب فرم بینی براساس استانداردهای زیباشناسی و سلامت افراد
 • ارائه کارهای قبل و بعد از عمل بینی
 • متقاضیان راضی از پروسه عمل
 • متقاضیانی بدون بازگشت پذیری فرم بینی
 • داشتن تجربه کافی
 • داشتن تیم حرفه ای
 • مسلط به جراحی بینی با تکنیک باز و بسته

نکته

توجه داشته باشید که تمام این نکات یکی به یک از اهمیت بالایی برخوردار هستند ؛ بنابراین جهت انتخاب بهترین جراح زیبایی بینی تمامی موارد گفته شده را مدنظر خود قرار دهید.

ضرورت های جراحی بینی از دید جراح بینی خوب در تهران

 • شکستگی و تغییر فرم ظاهری بینی که می تواند بر روی دریچه های تنفسی ، تیغه ی بینی در این صورت جراحی بینی شکسته الزامی است
 • انحراف سپتوم واضح است می توانیم بگوییم طبق آمار گرفته شده بیش از 80 درصد افراد دارای انحراف بینی هستند و یک جراح بینی انحراف سپتوم هایی رو عمل می کند که مشکل تنفسی جدی برای بیمار ایجاد کرده است.
 • چسبندگی های داخل بینی
 • پولیپ بینی که نیاز به درمان پولپ بینی دارد.
 • ورزشکارانی که صدمه به صورت و بینی وارد می شود مانند رزمی کارها ، بوکس کارها و کسانی که در این رشته ها فعالیت می کنند این افراد در اثر ضربات متعدد دچار شکستگی های بینی و تیغه ی بینی می شوند که به تدریج مشکلات تنفسی برایشان ایجاد می شود و فرم ظاهری بینی را تغییر می دهد همین جراحی ظاهر بینی در بطنش یک سری جراحی هایی را روی دریچه های تنفسی هم ما انجام می دهیم تا بعداً بیمار به مشکل تنفسی برخورد نکند و اگه هم دارند برطرف شود.

جراح بینی خوب در تهران

دکتر گلی متخصص گوش و حلق و بینی و جراح پلاستیک صورت است. شما عزیزان می توانید جهت هر گونه مشاوره با مطب دکتر گلی مراجعه کنید و بعد از مشاهده نمونه کار جراحی بینی هایی که دکتر گلی انجام داده اند تصمیم به جراحی بینی چه از لحاظ درمانی و چه از لحاظ جراحی زیبایی بینی کنید.

خوشبختانه دکتر گلی متخصص گوش و حلق و بینی و بهترین جراح بینی در تهران است که توانسته با تجربه بالا و بروز خود نظر بیشتر افراد را در این زمینه به خود جلب کند.

اقدامات قبل از جراحی بینی که توسط جراح بینی خوب در تهران گفته می شود!

از اولین و مهم ترین اقدامات قبل از جراحی بینی ، باید به انتخاب جراح بینی اشاره کنیم ؛ چرا که میزان تاثیر گذاری جراح بینی در نتیجه بینی بسیار حائز اهمیت می باشد ، زیرا هنگامی که جراح بینی تجربه و مهارت مورد نیاز را داشته باشد ، در حین مواجه با مشکل در اتاق عمل سریعا با تسلط بر تجربه ، مهارت ، علم و دانش خود می تواند مشکل بروز یافته را برطرف نماید ؛ اما در غیر این صورت جراح بینی توانایی حل مشکل را نداشته و بدین سبب عوارض بسیاری در بیماران پدید می آید.

اقدامات شب قبل از عمل بینی

 1. کسانی که جراحی زیبایی بینی انجام داده اند ، به مدت چند روز نمی توانند استحمام کنند ؛ چرا که در صورت استحمام و خیس شدن قالب یا گچ بینی ، تورم ناشی از جراحی بینی بسیار افزایش می یابد ؛ به همین منظور به آن ها توصیه می شود شب قبل از عمل بینی استحمام کنند.
 2. بیماران در شب قبل از عمل بینی ، باید شام سبک میل کرده و از 8 ساعت قبل از شروع جراحی بینی ، از خوردن و آشامیدن اجتناب کنند.

اقدامات روز جراحی بینی

جراح بینی خوب در تهران به زیباجو پیشنهاد می کند که در روز انجام پروسه اقدامات زیر را انجام دهد:

 • بیماران در روز جراحی بینی ، باید ناشتا باشند.
 • توصیه می شود بیماران در روز جراحی زیبایی بینی 1 ساعت زودتر از شروع عمل بینی در کلینیک یا بیمارستان حضور یابند.
 • بیماران باید از مراجعه تنها به بیمارستان یا کلینیک خودداری کرده و حتما با یک همراه در آنجا حضور یابند.
 • به همراه داشتن تمامی سوابق پزشکی در روز عمل بینی ضروری می باشد.
 • بهتر است بیماران جهت راحتی خود و جلوگیری از وارد شدن فشار به بینی شان ، در روزعمل زیبایی بینی لباس های آزاد و دکمه دار به تن کنند.

هزینه جراحی زیبایی بینی توسط جراح خوب بینی در تهران

افرادی که قصد اطلاع از هزینه جراحی بینی را دارند ، باید به جراح بینی خوب در تهران مراجعه کنند ، پس از انجام معاینات مورد نیاز هزینه عمل بینی در آنان مشخص می گردد.

نظرات بسته شده است.