جراحی گوش

جراحی گوش که در اصطلاح اتوپلاستی نامیده می شود ، جهت از بین بردن بد فرمی شکل لاله گوش انجام می گيرد. از مهم ترین موارد عمل لاله گوش برجستگی و بزرگی لاله گوش است. انجام این پروسه زیبایی سوالات متداولی را در بر دارد از این رو در ادامه دکتر محمد گلی ، بهترین جراح گوش در تهران ، اطلاعات مفیدی در زمینه ارائه می دهد. برای دریافت اطلاعات بیشتر در ادامه مطلب با ما همراه باشید.

جراحی گوش

چه سنی مناسبی انجام اتوپلاستی ( جراحی گوش ) هست ؟

توصیه می شود که در سن ٦ الی ٨ سالگی عمل زیبایی گوش صورت گیرد ؛ زیرا در این سنین رشد گوش ها شروع شده و تاثیرات روانی که همسالان بر روی کودک می گذارند در این سنین شروع می شود ، بنابراین توصیه می شود که کودک را نزد جراح گوش وحلق و بينى برده و در خصوص این موضوع با وی مشورت نمایید.

آیا انجام جراحی گوش با بی هوشی است ؟

برای انجام این عمل شخص را بی هوش کرده و پس از آن به انجام فرآیند تغییر فرم را آغاز می کنند. اما پس از جراحی شخص بلافاصله به هوش آمده نکته ای که باید به آن توجه شود این است که یک شخص بالغ همراه با بیمار باشد ؛ توصیه می شود که اشخاص پس از انجام  عمل گوش به مدت زمان یک هفته از رانندگی بپرهیزند.

پس از انجام جراحی گوش چه مدت زمانی طول می کشد تا شخص بهبود یابد؟

تورم های که بر حسب جراحی زیبایی گوش به وجود می آید پس از 7 روز از انجام جراحی کم کم و تدریجی از بین می رود و پس از مدت دو هفته به طور تمام و کامل از بین خواهد رفت .

اقدامات لازم بعد از عمل گوش چيست ؟

دو روز بعد از عمل جهت معاينه مراجعه نماييد و روز هشت تا ده بعد از جراحی گوش ، بخيه ها كشيده مى شود ؛ حمام كردن را مى توان از روز دوم بعد از عمل شروع كرد ؛ حداقل به مدت ٦هفته بايد از هد بند استفاده شود.

جراحی گوش

نظرات بسته شده است.