جراحی بینی

انواع بینی های گوشتی

انواع بینی های گوشتی :

بینی های گوشتی را طور کلی به دو دسته تقسیم می نمایم که در این مقاله به اختصار هر دسته را توضیح داده و شما را با دو دسته بینی های گوشتی آشنا می کنیم :

بینی های گوشتی که دارای منافذ بزرگ غدد چربی می باشند :

برخی از اشخاص دارای بینی های گوشتی می باشند که منافذ بزرگی داشته که غدد چربی در بخش زیر پوست آنها فعال می باشد .

به اشخاصی که این نوع بینی ها را دارند استفاده نمودن از لیزر جهت لایه برداری به همراه رعایت نمودن رژیم غذایی که کم نمک باشد توصیه می گردد .

برای انجام جراحی این نوع بینی ها پزشکان توصیه نموده که برای کنترل نمودن چربی که در زیر پوست انباشته شده است دارو مصرف بنمایند تا چربی پوست کنترل گردد و پس از شش ماه جراحی بینی را انجام دهند تانتیجه بهتری حاصل گردد.

  • بینی گوشتی با غدد چربی کم کار

دسته دیگری از اشخاص دارای بینی های می باشند که غدد چربی فعالیت کم تری داشته ، اما پوست بینی آنها قرمز ، ضخیم و براق می باشد .

در این دسته از بینی ها جراحی بسیار موفقیت آمیز می باشد زیرا جراح در زیر پوست ضخیم اسکلت ایجاد می نماید که محکم باشد و می تواند به راحتی در این بینی ها فرم دلخواهی را ایجاد نماید .

نکات مثبت بینی های گوشتی :

در بینی های که گوشتی می باشند میتوان ناهموارهای استخوانی را توسط پوست ضخیم بینی پوشاند .

برخلاف تصور اکثریت مردم این بینی ها(بینی های گوشتی ) پس از انجام جراحی به حالت اول باز نمی گردد اما میزان تورمی که پس از جراحی در این بینی ها می باشد زیاد بوده و نسبت به بینی های استخوانی مدت زمان بیشتری را می برد تا تورم فروکش کند .

منتظر نظرات و پیشنهادات شما هستیم با تشکر مدیریت سایت دکتر گلی .

 

ارسال دیدگاه